Od vždy jsme měli rádi nalepovat samolepky všude možně po pokojích

Posted on 28/07/2017 3:13pm

Když jsme byli dětmi, dostávali jsme samolepky, a když je nebylo kde přilepit, tak jsme je přilepovali na skříně eventuálně různorodý nábytek. Po této práci, náš nábytek, možná také zdi, dostaly co proto a přálo by si je opravit.
Dva návrhy jak toto zrenovovat. /


Dětské místnosti jsou zaplněné maličkosti a různých dětských věcí. Pakliže se nám již podařilo nálepky sundat ze stěny, nebo obmýt pomalované stěny, potom je musíme jakýmsi způsobem obnovit. Na stěny se dokonalé hodí dětské fototapety - demural.cz/fototapety/detsky-pokoj (demural.cz/fototapety/detsky-pokoj). Jsou to tapety přeplněné dětskými světy. Hodně královen, panenek, vozidel a jiných postaviček. Tapety jsou většinou nahraditelné, to znamená, že by až tak nevadila nějaká jiná nálepka, určitě by tam i ladila. Dětské fototapety se perfektně hodí do každého dětského prostoru, eventuálně na příklad jenom na jednu zeď. Nemusí být použitá na celý prostor. /


dětské fototapety
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com


Dětské obrázky a nálepky se též můžou objevovat na dveřích v domě. Je úplně prostý návod jak se od toho oprostit. Samolepící tapety na dveře krásným stylem přikryjí nedostatky, jaké tam nechceme vidět. Pěkný obrázek na tapetě smí zpříjemnit náš prostor - více informací o Demural (více informací o Demural). Ba i na samolepící tapety na dveře si smíme pořídit jednotný vzorek našich prvních dveří a nikdo nerozpozná odlišnost. Tyto tapety smíme využít na jakékoli dveře v domácnosti. Dokonce i do kuchyně na linku. Tímto stylem můžeme zvýraznit naší již zašlou a starší kuchyní.
Pouze musíme fototapetu koupit a přilepit na dveře, jak jednoduché. /


Krása spočívá v uměních naších srdcí a v tom, jak jsme tvůrčí. Použijme proto, to co vlastníme v sobě.

Tags: fototapety, pokoj, fototapet